Nipi i kendon Dajës dhe Emocionon te gjithe miqte ➡️Linku ne Description⬅️

0 Просмотры
Издатель
VIDEO NUK ESHTE E PLOTE PER ARSYE TE COPYRIGHT SEPSE DJALOSHI KA KENDUAR NJE KENGE ME TEKST TE KENGES "DAJO" TE KENGETARIT ERVIS BEHARI DHE PER KETE ARSYE KJO VIDEO ESHTE BLLOKUAR NGA ACROMAX.

Te gjitha videot qe kam ne kanalin tim jane materiale te filmuara dhe montuara nga une , per ç'do kerkese apo informacion mund te me kontaktoni ne numrin tim : 0682275331 ose ne facebook ne faqen time :


Subscribe :
Subscribe Channel 2 :

Email : vajaalbert@

Wedsite :

Instagram 1 :

Instagram 2 :

Facebook :

YouTube :

Contact Tel+WhatsApp : Albert Vaja - 0682275331
Категория
Декор своими руками
Комментариев нет.